O nas

Firma „PROFIT”zajmuję się kompleksowym wyposażeniem stacji obsługi samochodów, serwisów opon oraz warsztatów mechaniki pojazdowej, zarówno tych dużych jak i tych o mniejszej powierzchni i mniejszych możliwościach. Wieloletnie doświadczenie i obecność na rynku motoryzacyjnym sprawiły, że możemy zagwarantować Państwu sprawną i profesjonalną obsługę.

              Doskonała jakość usług naszej firmy jest możliwa dzięki takim markom jak: Hofmann W – T GmbH należącego do grupy Snap – on Equipment s.r.l. , SUN, Gutmann Messtechnik GmbH, Ravaglioli, Herkules – lift GmbH  , Hedson Technologies A.B., Hunger Maschinen GmbH, Drester AB, Pneutec Qualitatetswerkzeuge GmbH czy Rapid Griesheim GmbH, których produkty sprzedawane na całym świecie zdobyły sobie renomę i ogromne uznanie. Teraz również Państwu chcemy zaoferować szeroką paletę propozycji tych firm.

          Większość urządzeń, jakie można znaleźć w  ofercie firmy „PROFIT”, są produktami firmy Hofmann W – T GmbH , należącej do międzynarodowego koncernu Snap – on Equipment s.r.l . Dzięki prawie 20 – letniej współpracy  z firmą Hofmann W – T GmbH, której to jesteśmy przedstawicielem krajowym, możemy zaoferować naszym klientom najwyższą  jakość i niezawodność urządzeń zarówno w działaniu jak i w obsłudze – są to cechy, dzięki którym sprzedawane przez nas produkty pozostają bezkonkurencyjne! Ścisła współpraca i nieograniczone kontakty z naszymi partnerami pozwalają na szybką reakcję na coraz to większe zapotrzebowania klientów, na wprowadzanie także na polski rynek wszelkich nowości oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych!

Oprócz niezawodnej jakości, proponujemy profesjonalna obsługę, udzielimy odpowiedzi na każde zapytanie, pomożemy przebić się przez gąszcz ofert na rynku motoryzacyjnym oraz doradzimy najbardziej dla Państwa odpowiednie rozwiązanie!

 

 

Zapraszamy do współpracy

Romuald Lange